Yabancı Dil Destekli Hazır Site

Yabancı Dil Destekli Hazır Site

Profesyonel yabancı dil desteği ile global çapta müşterilere ulaşın. 

Bulut Web Site'de yabancı dil modülüne ek ücret ödemezsiniz. Mevcut 8 yabancı diller haricinde bir dile ihtiyacınız olursa talep etmeniz yeterli. Ücretsiz olarak web sitenize entegre edilir. 

Mevcut yabancı dil desteği

İngilizce

Almanca

Fransızca

Rusça

Arapça

İtalyanca

Çince

Farsça

Yabancı dil neden önemli?

Web sitenizde aktif ettiğiniz her yabancı dil Google ve diğer arama sitelerinin botlarını web sitenizin o sayfasının hangi dili kullandığına dair uyarır. Böylece ilgili dilleri kullanan müşterileriniz, o dile ait web sayfanızı ziyaret eder. 

Mesela bilgisayarının dili Arapça olan bir kişinin Google aramalarında göreceği sonuç, web sitenizin arapça sayfalarıdır. 

Web sitenizin arapça url'si www.siteadi.com/ar olarak Google Arapça sayfalarında listelenir. 

İngilizce olanlar ise www.siteadi.com/en 

Asıl dil Türkçe ise Türkiye'den yapılan aramalarda www.siteadi.com olarak arama sonuçlarında yer alır. 

Bir diğer özellik ise, çok dilli web sitenizin ilk giriş ekranını Türkçe yapmak zorudna değilsiniz. Web sitenizin alan adı açılış adresini Varsayılan Site Dili seçeneklerinden istediğiniz bir dil ile güncelleyebilirsiniz. 

Tercümeler

Firma bilgi sayfalarınızın çevirileri yanında, Detaylar, İleitşim, Gönder veya Sipariş Ver gibi sabit butonlarını da Tercümeler sayfasından güncelleyebilrisiniz. 

Yabancı dil destekli web sitenizi bugün başlatın, 30dakika içinde kurulumunu yaparak teslim edelim. 

Ayrıca web site içeriğinizi dilerseniz beraber inşa edebiliriz. Bunun için kurulum sonrasında ücretsiz web site destek hattını aramanız yeterlidir.