Sıkça Sorulanlar

Bulut Web hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları.

Hayır, şirket olma zorunluluğunuz yoktur. Fakat fiyatlarımıza %18 KDV her alışverişinizde eklenecektir.

Web sitenizin her noktasını kolayca düzenleyebileceğiniz yönetim paneli bulunmaktadır.

Yönetim paneli oldukça kolay ve herkesin anlayacağı bir şekilde biçimde yapılandırılmıştır.

Seçtiğiniz temaların hazır içeriklerini kullanabilir veya düzenleyebilirsiniz. Sıfırdan içerik girişi yapılmasını isterseniz içerik girişi hizmetini ek hizmet olarak satın alabilirsiniz.

Bulut Web sisteminde ürün ekleme ve listeleme modülü bulunmaktadır. Stok, fiyatı, kdv bilgisi girişi yapabilir ve online sipariş alabilirsiniz.

Mevcut temanızı değiştirmek isterseniz, market üzerinden web sitenize tema ekleyebilirsiniz. Ayrıca web siteniz için Bulut Web Site sistemine entegre, size özel tasarım hizmeti de satın alabilirsiniz.

Yeni açılan web siteleri Google'ın istediği kriterlerin tamamlanması ile arama sonuçlarında gözükmeye başlarlar. Bu süreci hızlandırmak için Yardım sayfalarını kullanarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Web sitenizi seçerken alan adı kaydınızı da Bulut Web üzerinden yapabilirsiniz.

Alan adı sağlayıcınızın panelinden DNS adreslerini ns1.novo.com.tr ve ns2.novo.com.tr olarak değiştirmeniz gerekmektedir.

Bulut web site hizmetimiz bir bütün olarak verilmektedir, sadece BulutWebSite sunucularından hizmet alabilirsiniz. Ayrıca FTP bilgileri müşterilerimizle paylaşılmamaktadır.

Mevcut sunucudan 50 adet ücretsiz posta adresi kullanabilirsiniz. Google veya Yandex işletme süürmlerini kullanıyorsanız bu hizmetlerin entegrasyonunu talep edebilirsiniz.

Mail hizmeti sadece kurumsal iletişim için sunulmaktadır. Toplu e-posta hizmeti verilmemektedir.

Web siteleri güncel teknolojiye sahip firewall araçları ile korunmaktadır.

Genel olarak bütün siteler her gün belirli saatlerde yedeklenir. Olası sıkıntılarda bu yedeklerden geri dönüşüm sağlanır.

Sosyal medya hesapları tarafımızca açılmamaktadır ve yönetimi yapılmamaktadır.

Sitenizdeki tüm teknik sorunlarınız için aboneliğiniz süresinde ücretsiz teknik destek hizmeti vardır. Sitenizin düzgün çalışmadığı zamanlarda bize ulaşabilirsiniz.

Sistemimizi banka havalesi, nakit veya kredi kartı ile online olarak satın alabilirsiniz.