Sıkça Sorulanlar

Bulut Web hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları.

Web sitenizin her noktasını kolayca düzenleyebileceğiniz yönetim paneli bulunmaktadır.

Yönetim paneli oldukça kolay ve herkesin anlayacağı bir şekilde biçimde yapılandırılmıştır.

Seçtiğiniz temaların hazır içeriklerini kullanabilir veya düzenleyebilirsiniz. Sıfırdan içerik girişi yapılmasını isterseniz içerik girişi hizmetini ek hizmet olarak satın alabilirsiniz.

Bulut Web sisteminde ürün ekleme ve listeleme modülü bulunmaktadır. Stok, fiyatı, kdv bilgisi girişi yapabilir ve online sipariş alabilirsiniz.

Evet, web sitenizi Google Ads reklamlarında kullanabilir, size verilen kodları kolayca panelinizden girebilirsiniz.

Mevcut temanızı değiştirmek isterseniz, market üzerinden web sitenize tema ekleyebilirsiniz. Ayrıca web siteniz için Bulut Web Site sistemine entegre, size özel tasarım hizmeti de satın alabilirsiniz.

Yeni açılan web siteleri Google'ın istediği kriterlerin tamamlanması ile 1 hafta içinde arama sonuçlarında çıkmaya başlarlar. Bu süreci hızlandırmak müşteri temsilcinize ulaşmanız yeterlidir.

Web sitenizi seçerken alan adı kaydınızı da Bulut Web üzerinden yapabilirsiniz.

Alan adı sağlayıcınızın panelinden DNS adreslerini ns1.bulutwebsite.net ve ns2.bulutwebsite.net olarak değiştirmeniz gerekmektedir.

Bulut web site gelişmiş bir web sitesi yönetim yazılımıdır. Hizmetimiz bir bütün olarak verilmektedir. Bu sebeple hostinginiz üzerinde kullanılamamaktadır ve güvenlik sebebi ile FTP bilgileri müşterilerimizle paylaşılmamaktadır.

Mevcut sunucudan 100 adet ücretsiz posta adresi kullanabilirsiniz. Google veya Yandex işletme sürümlerini kullanıyorsanız bu hizmetlerin entegrasyonunu talep edebilirsiniz.

Mail hizmeti sadece kurumsal iletişim için sunulmaktadır. Toplu e-posta hizmeti verilmemektedir.

Web siteleri güncel teknolojiye sahip firewall araçları ile korunmaktadır.

Genel olarak bütün siteler her gün belirli saatlerde yedeklenir. Olası sıkıntılarda bu yedeklerden geri dönüşüm sağlanır.

Sosyal medya hesapları tarafımızca açılmamaktadır ve yönetimi yapılmamaktadır.

Hayır, şirket olma zorunluluğunuz yoktur. Fakat fiyatlarımıza KDV her alışverişinizde eklenecektir.

Sitenizdeki tüm teknik sorunlarınız için aboneliğiniz süresinde ücretsiz teknik destek hizmeti vardır.

Web sitenizi, banka havalesi, FAST veya 3D kredi kartı ödemesi ile online olarak beğendiğiniz tasarımın sayfasından kolayca satın alabilirsiniz.