Neden Bulut Web?

Neden Bulut Web Site kullanmalısınız? 
 

1- Birebir iletişim 

Web site açılışında veya sonrasıda sorularınız için yazılımı tamamen tanıyan, alanında profesyonel uzmanlardan destek alırsınız. Web site içerik girişlerinden, bir web sitesi nasıl olmalı, içerikler nasıl girilmeli ve isterseniz SEO danışmanlığını da birebir iletişim sırasında talep edebilirsiniz.

2- Web site hizmetini bayisinden değil geliştiricisinden alırsınız.

Bu neden önemli?

- Hızlı müdahale

Oluşabilecek sorunlara müdahale hızlı bir şekilde yazılım üreticisi müdahalede bulunur. 

 - Güncelleme ve geliştirmeler 

Sürekli güncelleme ve geliştirme imkanı. Bazı güncellemeler güvenlik ve düzeltme güncellemeleridir. Arkaplanda web sitenize işlem yapmadan güncellemeler sitenize uygulanmış olur.

Ayrıca web sitenize planlı takvim içerisinde yeni özellikler eklenir.  

Web sitenizde olmasını istediğiniz yeni özellikler için talepte bulunabilir ve hızlı cevaplar alabilirsiniz. 

3- Sunucu güvenliği ve teknoloji uyumu

Bulut sunucularda barınan web siteniz için sunucu güvenlik ve rutin güncelleme işlemlerinde yazılım üzerinde değişiklik yapmak için yazılımcı ihtyacınız olmaz. Bulut Web Site kullanıcıları için bu işlemler otomatik olarak uygulanır. 

Yeni teknolojik gelişmelerin yine web sitesine uyumu otomatik olarak sağlanır. Eğer web sitesi yazılımı büyük bir güncelleme alır ve üst sürüme geçerse yine ücretsiz olarak bir üst sürüme geçebilirsiniz. 

4- Arama motoru güncellemeleri 

Google alogritmasında değiklikler için web sitenizdeki revizyonlar yine otomatik olarak uygulanır. Böylece arama sonuçlarınızda yerinizi kaybetmemeniz için gerekli teknik uyumluluk ücretsiz olarak sağlanmış olur. 

5 - Özel proje entegrasyonları 

Standartların dışında web site modülleri, firmanıza özel inşa edilmiş yapı ve özel yazılım talepleriniz için de kolaylıkla cevap verebiliyoruz. Yazılım ekibimiz isterseniz size özel proje üretebilir veya mevcut sisteminize güncellemeler sağlayabilir. 

Size sunduğumuz avantajlar hakkında sorularınız varsa veya detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 

Müşteri hizmetleri: 0 212 403 19 22

Daha fazla nede için hazır web sitelerimizi inceleyebilirsiniz.