Bağış Modülü

Bağış Modülü

Dernek, Vakıf ve STK'lar için bağış ve tahsilat modülü.

Bulut Web Bağış Modülü seçeceğiniz bir çok temada kullanıma hazırdır. Tasarımınızı beğenin ve gelişmiş seçeneklerden Bağış Modülünü de sepetinize ekleyerek web site ve bağış modülü siparişinizi verebilirsiniz.

Sitenizi Şimdi Seçin
Ödeme Ekranı

Hızlı Tahsilat

Bulut Web bağış modülü ile bağış tahsilatlarını olabilecek en hızlı şekilde tamamlayın.

Güvenli Ödeme

Güvenli Ödemeler Alın

Verilerinizi güvende ve her zaman erişebilir olacak. SSL güvenlik sertifikası ve Paytr sanal pos aracılığı ile güvenli ödeme alabilirsiniz. Dilerseniz sadece Havale / EFT / FAST aracılığı ile kullanın.

kolay

Kolay Kullanım

Bağışlar için özel tasarlanmış hazır tahsilat sayfası ve kolay yönetim ile hemen başlayabilirsiniz.

Hatırlatma

Tahsilatlar

Hazır ödeme rakamları belirterek belirlenen tutarlarda bağış ayarlayın. Ayrıca bağışçıların istenilen tutarda ödeme yapmasını sağlayın.

tahsilat

Yönetim

Paytr sanal pos onayınızı aldıktan sonra kolayca sisteme hesabınızı tanımlayın. Ayrıca özel bağış sayfanız için özel tasarlanmış fotoğraflar ve sayfa açıklamaları kullanın. Onaylanmış siparişleri kolayca listeleyin. Onay bekleyenleri ve ödeme yöntemlerine göre ayrıca listelemeler yapın.

website

Web Sitesi

Bulut Web Dernek Tahsilat Modülü sadece özellik olarak değil Bulut Web web sitesi yönetim sisteminin bir parçası olarak çalışır. Böylece eşsiz özelliklere sahip bir web sitesi ile beraber kullanmaya başlarsınız.

Detaylı bilgi için bizi hemen arayın.

0 212 403 19 22