Güvenli Alışveriş

Bulut Web sitesindeki tüm alışverişleriniz yüksek güvenlik standartları ile korunmaktadır. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

SSL Güvenlik Sertifikası

Bulutwebsite.com'da Comodo SSL sertifikası ile şifreleme yapılmaktadır. Web sitemizde bulunan SSL sertifikasını adres çubuğunda bulunan yeşil renkte Güvenli ibaresi ile görebilirsiniz. Bu şifreleme sayesinde bilgileriniz 3. kişiler tarafından görüntülenemez ve kaydedilemez. Online satın alma sayfasında vereceğiniz kart bilgileri Bulut Web Site tarafından kesinlikle saklanmaz, yapacağınız alışveriş bankanız ile sizin aranızda kalacaktır.

3D Secure / Şifre ile Kredi Kartı İşlemi Onaylama

3D Secure, online alışverişleri kredi kartı güvenliğini sağlamak için kart kuruluşlarınca geliştirilmiş bir güvenlik sistemidir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. İşlemin onaylana bilmesi için kart sahibine onaylayacağı bir şifre sunulur. Eğer 3D destekleyen bir kartınız varsa bulutwebsite.com üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

7 Gün İade Garantisi

Ürünümüze güveniyoruz ve eşi bulunmayan bir şekilde iade garantisi sunuyoruz. Bulut Web lisansınız 7 gün boyunca iade garantilidir. Memnun kalmazsanız web site lisansınızı sorgusuz iade edebilirsiniz. Siparişinizde lisans harici iadesi olmayan ürünler (hizmetler, alan adı vb.) olabilir, bunların kontrolünü yaptığınızdan emin olunuz.

Güvenli alışverişiniz hakkında

Daha fazlası için

0 212 403 19 22