7 Gün İade Garantisi

Bulut Web Site'yi eksiksiz deneyin. 

Sorunsuz ve stres yaşamadan 7 gün içinde sistemi sadece BulutWeb'de.  

7 Günlük Para İade Garantisi Hakkında 

Bulut Web Site iade süreci nasıl işler? 

Bulut Web Site hizmetinden memnun kalmazsanız bizimle iletişime geçin. Sadece firma yetkilisi tarafından yapılan iade taleplerine cevap verilmektedir. Firma yetkilisi, Bulut Web hizmetini satın alırken kullanmış olduğu e-posta veya telefon numarasını kullanmalıdır. Bu sayede müşterilerimizin web site güvenliğinin sağlanması amaçlanmıştır. 

Eğer tarafınıza kesilmiş olan lisans bedeli faturası varsa, firmamıza iade faturası kesmeniz gerekmektedir. İade faturası olmayan ürünler iade edilemez. 

İade Garantisinin Avantajları Nelerdir? 

Bir çok sistemi demo talebi ile test ederken özelliklerin bir çoğunu test edemezsiniz. Bulutweb'de ise sistemi satın aldıktan sonra ise bütün özelliklerini kullanarak 7 gün boyunca kullanabilirsiniz. 

Para İade Garantisi Nasıl İşler? 

Bulut Web Site iade garantisi tam 7 gün sürer. Örneğin satın alma tarihiniz 1 Mayıs 2021 ise 6 Mayıs 2021 tarihinden önce müşteri temsilcisi ile iletişime geçmelisiniz. En kısa sürede iadeniz yapılacaktır. 

İade Şartı Var mı? 

İade politikamız sadece Bulut Web Site lisansını kapsamaktadır.

Reklam veya tanıtım ile ziyaretçi almış, e-posta hesabı kullanılmış ve müşteri toplamış web siteleri iade kapsamına girmemektedir.  

Tarafınıza kesilmiş olan lisans bedeli faturasını firmamıza iade faturası olarak kesmeniz gerekmektedir. İade faturası olmayan ürünler iade edilemez.

Alan adı (domain) ürünlerinin iadesi bulunmamaktadır. Eğer alan adı ile beraber sistemi satın aldıysanız alan adı ücretleri, alan adınız için faturada belirtilen tutar düşüldükten sonra kalan bakiye tarafınıza gönderilir. Alan adınızın hakları, sistemi iade etseniz bile adınıza / firmanıza kayıtlıdır. Sistemin iadesi sonrasında tarafınıza alan adı transfer şifresi gönderilecektir. Bu şifre ile farklı bir alan adı firmasına alan adınızı taşıyarak iade sürecini tamamlarsınız. 

Web site lisans bedeli dışında verilen hizmet ve modül ücreti iade kapsamında değildir. Konu hakkında sorularınız için bize iletişim sayfasındaki bilgiler aracılığı ulaşabilirsiniz.