Bulut Web Site Nedir?

Bulut Web Site Nedir?

Hazır Web Siteleri Ile Zamandan Kazanınırken Bütçeninizi Korursunuz

Bulut web site sistemi firmanızı internet üzerinde kolayca yayınlama ve müşterilerinize ulaşma yönetimdir. Web sitesinizin içeriklerini kolayca tek panelden yönetebilirsiniz. Size sadece alan adı ve tasarım seçme işlemleri kalır. Vakit harcayan ajans görüşmelerinden de kurtulmuş olursunuz.

Sistemimiz ile sunucu seçimi ve mail sorunlarından da kurtulursunuz. Sunucu maliyetleri paket ücretine dahildir. Mail çözümlerimiz ile 1000 adete kadar ücretsiz mail kullanabilir ve maillerinize Outlook, mobil uygulama ve mobil tarayıcılardan online ulaşabilirsiniz.

Türkiye'de ilk hazır ve profesyonel web site tasarımı ile tanışın 

Bulut Web Site sistemi ile ana sayfanız üzerinde kullanabileceğiniz eklentiler. 

Web siteniz üzerinde özgürce düzenlemeler yapın, hepsi çok kolay. Dilerseniz telefon ile destek dilerseniz uygulamalı videoları izleyin. 

Özellikler
Uygun fiyatlara web siteleri, Örnek siteler sayfasında detaylıca inceleyerek istediğiniz web sitesinin özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Bulut Web sayesinde kolayca web sitesi sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey örnek temalardan firmanıza uygun olanını belirlemek ve sadece satın almak. Satın alma işlemleriniz tamamlandıktan sonra 30 dakikaya kadar geçen bir süre içinde web siteniz kurulur ve panel bilgileri tarafınıza iletilir.

Hazır Web Siteleri
Günümüzde web sitelerinde aranan özellikler hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı web siteler olmasıdır. Bulut Web, bütün bu özellikleri bir arada sunarak firma müşterilerinize en iyi deneyimi yaşatma imkanını sunuyor. Bütün bunların yanı sıra ücretsiz kurulum ve sürekli teknik destek sadece Bulut Web'de bulunuyor.

Bulut Web Nedir?
Eğer bir alan adınız yoksa web site lisansınızı alırken indirimli alan adı alma hakkınızda bulunmaktadır. com, net, org veya com.tr uzantılı alan adınızı indirimli olarak satın alabilirsiniz. 10GB disk alanı ile gelen web sitenizde içerik sınırlaması bulunmamaktadır. 10GB disk alanı ile sitenize binlerce ürün ekleyebilirsiniz. Lisansınız ile beraber gelen 50 adet e-posta hesabı ile çalışanlarınıza özel e-posta adresleri oluşturabilirsiniz.

Yıllık 120GB bandwith hakkınız bulunmaktadır. Bu hakkınızı aylara bölünerek her ay 10GB olarak hesaplanır. Kotalarınız devretmez fakat her ay yenilenir. Disk alanlarınızı ve kotanızı isterseniz yine uygun maliyetlerle yükseltebilirsiniz.

Mobil Uyumlu Hazır Web Tasarım
Bulut Web ürünlerinde güncel bir hazır web sitesinden beklenen özellikleri ek paket olarak ücretlendirmeden herkes için sunar. Mobil cihaz uyumluluğu bunların başında gelir. Responsive web tasarım, diğer adıyla duyarlı tasarım mobil cihazlarda web sitenizin görünümün değişmesi sağlar. Böylelikle müşterileriniz hangi cihazdan olursa olsun sitenize girdiklerinden sağlıklı çalışan bir web sitesi ile karşılaşırlar.

Hazır Web Sitesi Mobil uyumluluk, Google'ın bir web sitesinden özellikle beklediği bir deneyimdir. Hatta bazı durumlarda rakiplerinizin önüne geçmenizde fayda sağlar.

Yabancı Dil Destekli Siteler

Hazır web sitesi sistemimizde yine ek pakete ihtiyaç duymadan web sitenize kolaylıkla yeni diller ekleyebilir ve ilgili dilleri kullanan müşterilerinize hizmet sunabilirsiniz. Yabancı dil sistemi otomatik çeviri değil profesyonel yabancı dil modülü ile beraber çalışır. Bu sayede her yabancı dil eklediğinizde web site sayınız artar.

Hazır Web Site SEO Kriterleri

Bulut Web, Google'ın belirlediği teknik kriterlere uyar ve sistemde bulunan SEO ayarlarını uygulamazsanız bile site içeriklerinizin kolayca arama sonuçlarında yer almasını sağlar. Özet tek yapmanız gereken özgün olarak içerik ve fotoğraf girmek. Bu girilen içeriğin kalitesine göre aynı gün Google'da yer almanızı sağlayabilir.

Giriş seviyesinde SEO bilginiz varsa sistemde sizin için web sitenizdeki sayfalara başlık, açıklama ve anahtar kelime müdahale hakkı verilmiştir. Hiç bir bilginiz olmasa bile SEO danışmanlığı alabilir ve bu menülerin kullanımı hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Sipariş Formları

Web sitenizde istediğiniz formatta ve düzende formlar oluşturabilirsiniz. Bu formlar için sayfalar oluşturabilir, mevcut sayfalara girebilir veya ana sayfanızda yayınlayabilirsiniz.

Uzman Destek

Teknik veya kurulum konularında bireysel uzman destek ile sitenizi en iyi şekilde kurun ve yönetin.

Mobil cihazlarda iyi bir görünüm ve ya büyük görünüm için resme tıklayınız. 

Referanslarımızı inceleyin

Biliyor muydunuz?

Web site ziyaret sayılarının %60'ı mobil cihazlardan yapılıyor. Bulut Web site tasarımlarının hepsinde mobil tasarım standart olarak gelir. 


Bulut Web Site Arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmesi için tasarlandı. 

Arama motorlarının istediği krterleri taşıyan sistemimiz sadece içerikleri düzenlemenizi bekliyor. Gerisi bırakın sistem halletsin. 

Bizde her şey sınırsız 

Kurumsal sayfalar, kategoriler, ürünler gibi en çok ihtiyacınız olacak modüllerde kullanım sınırı yok!

Gelişmiş yönetim paneli ile her cihazdan sitenizi yönetebilirsiniz. 

Canlı yardım entegrasyonu ile müşterileriniz size hemen ulaşsın. 


Biz hep buralardayız

Web sitenizi kurarken yardıma ihtiyacınız olursa bizlere telefon veya mail yoluyla ulaşabilir, sizler için hazırladığımız videoları izleyerek sorularınıza cevap alabilirsiniz. 


Sürpriz masraflar yok 

Web sitenizi satın aldıktan sonra sürpriz ödemelerle karşılaşmazsınız. 


Tam 7 dilde yabancı dil desteği 

Türkçe haricinde İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Arapça, Rusça ve Çince desteği. Yabancı dil modülü için ekstara ödeme yapmanıza gerek yok.

Tek bir lisans ile sahip olduğunuz diğer özellikler ve modüller;

Sayfa Modülü
Ürün Modülü
Ürün Sipariş Modülü 
Haber Modülü
Galeri Modülü
Portfolyo Modülü
Kategori Modülü
Form Oluşturabilme
Slayt ve Menü Özelleştirmeleri 
Farklı Tema Seçebilme
7 Adet Yabancı Dil 
Ana Sayfanızı Zengin Tutacak 11 Farklı Bileşen Modülü 

Ve sayamadığımız bir çok özellik. 

Ekonomik maliyetler, profesyonel çözümler..

0 212 403 19 22

Whatsapp