Hazır Web Site'nin Faydaları ve SEO Etkisi

Hazır Web Siteler, son zamanlarda firmaların hızlı ve uygun maliyetli web site ihtiyaçlarını kolayca çözebilen web tasarım sistemleridir. 

Bu yazımızda hazır sitelerin faydaları ve SEO etkisini anlatacağız. 

1 - Bulut Web Site'nin Faydaları 

İyi bir Hazır Site sistemine sahipseniz, firma web sitenizi kolayca açabilir ve web siteleri için harcayağınız bütçeden ve zamanda kâr ederek işinize odaklanabilirsiniz. Eskiden göstermelik şablonlarla, web sitem olsun veya mail adresim olsun yeterli mantığı ile kullanılan bu sistem günümüzün teknolojisi ile profesyonel noktalara ulaşmıştır. 

Artık BULUT sunucular ile güçlü makinelerde barınınan web siteleri çok hızlı çalışmaktadır. Hızlı bir web sitesi hem müşterinizin sitenizden hemen ayrılmasını önler. 

Google'ın bir web sitesinden beklediği önemli yetenekler vardır. Bunlardan ikisini bu hız sayesinde kolayca karşılarsınız. 

A. Hızlı web sitesi 

Güçlü sunucularda barınan Bulut Web Site sistemi sayesinde web siteniz çok hızlı bir şekilde çalışır. Google PageSpeed puanları her zaman yüksek seviyelerdedir. (Bu durum web sitenize eklediğiniz resim ve içeriklerin yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir.)

B. Sitede kalma süresi 

Google çeşitli araçlarla, özellikle Chrome tarayıcıları ve Analytics hesaplarını kullanarak, web site ziyaretçilerinizin hangi sayfalarda ne kadar süre geçirdiğini ölçekleyebilir. 

Web sitenizin ziyaretçileri sayfalarınızı gezme ve sitede kalma süresi arttıkça site içeriğinizin anahtar kelimelerinde sizi yukarı çıkacarak ortalama puanınızı yükseltir. Böylelikle kaliteli içerikle beraber bu verileri harmanlayarak web sitenizin arama sonuçlarında üst sıralara tırmanır. 

Bulut Web Site sistemindeki web siteleri ortalama olarak 8GB RAM ve 8 Çekirdek'li bulut sunucularda barınır. %99 açık kalma oranına sahiptir. Bulut Web Site temaları, Google'ın istediği kriterlere göre kodlanır ve mümkün olan en iyisi optimizasyonu sağlar. Size sadece kalite içerik oluşturmak kalır.  

2 - Uygun Fiyatlı Web Site Çözümleri

Bulut Web Site, sunduğu özellikler ve fiyat performasında sektörde liderdir. Oldukça zaman alan ajans görüşmelerinden kurtardığı gibi yeni bir web sitesi yaptırma maliyetlerinin çok altında fiyatlara web sitesi sahibi olma imkanı sunar. 

Örneklerle anlatırsak; 

Bulut Web Site'nin 2019 yılı itibari ile satış fiyatı minumum 150 TL + KDV'dir. 

Bu ücret, 1 yıllık web site hizmeti karşılığında talep edilir. 

Hizmetin içinde neler var?

  • Profesyonel web sitesi
  • Sunucu hizmeti
  • Web site kurulum desteği
  • Güncelleme desteği
  • Sürekli yeni özellikler
  • Teknik destek 

Bulut Web, uygun fiya politikası ile satışlarını yapar. 150 TL'den başlayan fiyatlarla web sitenizi bugün başlatabilirsiniz. 

Yönetilebilir ve profesyonel olarak dizayn edilmiş kurumsal bir web sitesinin firmanıza özel yaptırsanız minumum 3.000 TL harcama yaptırmanız gerekiyor. Bu rakamın neredeyse 20 yıllık web site lisansına denk geliyor. Ayrıca teknik destek, güncelleme ve yeni özelliklerin alınması bu fiyatlara dahil olmayacaktır. 

Bulut Web SEO hakkında detaylı bilgi alın. 

Bu sebeplerden dolayı Bulut Web Site, hızlı ve güçlü web siteleri siteyen firmalar için en iyi çözümlerden birisidir. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilrisiniz. 

Bulut Web Müşteri Hizmetleri: 0 212 403 19 22