Pet Shop Web Sitesi 021

Türkçe Yönetim Paneli Kolay yönetilir Türkçe yönetim paneli ile web sitenizi güncelleyin.
Sınırsız Sayfa Ekleyin İçerik limiti yoktur, dilediğiniz kadar sayfa, ürün, galeri ekleyebilirsiniz.
Sitenizi Kolayca Düzenleyin Esnek tasarım bileşenleri ile her sektöre uygun web siteleri
Kurumsal E-Posta Adresleri Size özel firma isminizle kurumsal e-postalarınızı kurabilirsiniz.
Mobil Cihazlara Uyumlu Size özel firma isminizle kurumsal e-postalarınızı kurabilirsiniz.
%100 SEO Optimizasyonu Size özel firma isminizle kurumsal e-postalarınızı kurabilirsiniz.

Profesyonel Pet Shop Web Sitesi

Pet Shop ve evcil hayvan ürünleri için hizmet veren işletmelet için özel olarak hazırlanmış profesyonel web sitesi. 

Pakete dahil hizmetler

  • Pet Shop web sitesi
  • Kurumsal Hosting
  • 100 Adet E-Posta hesabı
  • SSL Güvenlik Sertifikası

Pet Shop ile ilgili Google aramaları

Pet Shop ve evcil hayvanlar ile alakalı ticari aramalar oldukça geniş bir kümeyi oluşturuyor. Google kullanıcıları pet shop kelimesi ile ayda 60 bin arama gerçekleştiriyor. Sadece köpek tasması araması ise 22 bin. 

Her 2 işletmeden bir tanesinin web sitesi yok veya doğru web sitesine sahip değiller. Potansiyel yüzlerce müşterinin size ulaşmasını sağlamak için mutlaka bir web sitesi sahibi olmalısınız. 

Google Haritalara Web Site ve Adresiniz Eklensin

Pet Shop işletmenizin Google haritalar kaydı için ücretsiz destek sunuyoruz. Böylelikle bulunduğunuz bölgede yapılan Pet Shop aramalarında, sonuçların üstünde yer alabilirsiniz. Bu hizmet paketinize dahil olup, web sitenizin kurulumu tamamlandıktan sonra müşteri temsilciniz ile beraber uygulanır. 

Pet Shop işletmeleri için web site kur

Web sitesi bilgisi sahibi olmadan Pet Shop sitesi kurmak için gereken her şey mevcuttur.

Web siteniz 30 dakika içinde seçtiğiniz alan adına kurulur. Bu aşamadan sonra panel bilgileri tarafınıza gönderilir ve firma bilgilerini eklersiniz. Dilerseniz mevcut içeriklerle hemen kullanıma açabilirsiniz. Örnek içerikleri değiştirmek için hızlı düzenleme modu ile anında değişiklikler yapabilirsiniz. 
 

Diğer özellikler;

Mobil Cihazlara Tam Uyumlu

Pet Shop web siteniz tüm mobil cihazlarla uyumludur. Böylece akıllı telefonlardan yapılan Pet Shop aramalarında yer alma şansınız yükselir. 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Pet Shop web sitesinin altyapısı Google kriterlerine uygun olarak geliştirilmiştir. Ayrıca sitenizi oluştururken SEO başlık, açıklama ve anahtar kelimeleri girebilirsiniz. Bulut Web olarak müşterilerimize bu konuda ücretsiz danışmanlık vermekteyiz. 

9 Adet Yabancı Dil Desteği 

Sitenize ek olarak satın alacağınız yabancı dil modülü ile web sitenizi tüm dünyadan ulaşılabilir olarak, profesyonelce yayına alın.

Kolay Yönetim ile Sitenizi Değiştirin

Web sitenizi profesyonel olarak kullanırken web site yönetim işlemlerini oldukça kolay bir şekilde yapın. Web sitenize yeni bileşenler ekleyin, ana sayfa düzenini değiştirin. İstediğiniz sayfayı ana sayfa dizgisinde tasarlayın. 

256Bit Ücretsiz Güvenlik Sertifikası "SSL"

Ücretsiz SSL sertifikası özelliği ile web siteniz tarayıcılar tarafından güvenli olarak işaretlensin. SSL sertifikaları Google tarafından web sitelerinde kullanılması önerilmektedir. 

Sayfalar Modülü

İşletmeniz için sınırlama olmadan ek sayfalar oluşturun. Ana sayfa bileşenlerinizi ayrıca diğer sayfalarınızda da sunabilirsiniz. Sayfa sınırlaması bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar farklı kategoriler altında işletmeniz hakkında bilgi veren web sayfaları oluşturabilirsiniz. 

Haber ve Blog Modülü

Firmanızın haber ve duyurularını sınırsız olarak yayınlayın, dilerseniz Pet Shop hizmeti verdiğiniz bölgeler için özgün sayfalar oluşturun. Haber ve blog modülünde sunulan içerikler için ziyaretçilerinden yorumlar alabilirsiniz. 

Gelişmiş Galeri Modülü

Fotoğraf ya da Video galerileri oluşturarak işletmenizi daha iyi ifade edin. Pet Shop konusunda yaptığınız işleri görsel olarak sunarak daha fazla müşteriye ulaşın. Ehilyet alımı, e-sınav ve kurslarınız hakkında görsel sunumlar yapın. 

Yorum Sistemi

Web sitenizde ziyaretçilerinizin sayfalarda veya haberlerinizde yorum yapabilmesine imkan tanıyın. Yorum alan sayfalarınız Google tarafından sürekli ziyaret alsın, sıralamanızı yükseltin. Düz sayfalar, haberler ve ürünlerinize yorum özelliğini aktif edebilirsiniz. 

Bileşenler

Ana sayfanızda kullanabileceğiniz 20'den fazla elementin büyük kısmını bileşenler kaplar. Ana sayfanıza farklı elementler ekleyin veya var olan içeriklerinizi otomatik olarak ana sayfaya taşıyın. Hizmetler, referanslar, hizmet bölgeleri, sloganlar, teklif formları ve farklı tasarımlarda içerik sunum bileşenleri ile mevcut içeriğiniz ana sayfaya otomatik çekilmesini sağlayın. 

Slayt Yöneticisi

Sitenizde ister tek resim, isterseniz daha fazla resimden oluşan slayt gösterileri hazırlayın. 

Merak ettikleriniz için sıkça sorulanlar bölümünü veya bize ulaşmak için Bulut Web İletişim sayfasını ziyaret edin. 

En iyi Pet Shop web siteleri Bulut Web'de.