Nakliyat Web Sitesi Kur 001

Sitenizi şimdi alın ve ücretsiz uzman destekle başlayın!

Web Asistan Hizmeti İle tam destekle başlayın.
Tamamen Düzenlenebilir İçerikler
Profesyonel Modern Tasarımlar
Sınırsız Sayfalar Ekleyin
Kurumsal E-Posta Adresleri
48 Saatte Google'da Yer Alın
Uzmanlardan Ücretsiz Destek Alın
%100 Yerli Bulut Tabanlı Profesyonel Hazır Web Sitesi

En iyi nakliyat ofisi "internette" olandır

İnternette her gün "Evden eve nakliyat" aramasını yapan 5500 adet potansiyel nakliye firması müşterisi Google aramaları gerçekleştiriyor. 

Bu kullanıcıların %65'i cep telefonlarından arama yaparak internet üzerindeki nakliyat firmalarını araştırıyorlar. Bu rakamlara rağmen her iki nakliyat firmasından birisinin web sitesi bulunmuyor. 

Bulut Web Site ile Google'ın web sitelerinden istediği kriterlere göre, mobil ve SEO uyumlu web sitelerine hemen sahip olabilirsiniz. 

Google Aramalarda Üste Çıkın

Yerel SEO Desteği

İşletmenizin Google haritalar kaydı için ücretsiz destek. Bölgenizde eşya taşıma hizmetleri arayan müşteriler sizi haritalardan bulsun. 

Yerel SEO Google Haritalar Kaydı

Nakliyat sitesi kurma işlemleri

Web sitesi bilgisi sahibi olmadan nakliyat sitenizi kurmak için gereken her şey mevcuttur.

Web siteniz 30 dakika içinde seçtiğiniz alan adına kurulur. Bu aşamadan sonra panel bilgileri tarafınıza gönderilir ve firma bilgilerini eklersiniz. Dilerseniz mevcut içeriklerle hemen kullanıma açabilirsiniz. Örnek içerikleri değiştirmek için hızlı düzenleme modu ile anında değişiklikler yapabilirsiniz. 

İstersneiz hazır web sitesi olarak ya da seçtiğiniz web sitesinin içeriği olmadan teslim talep edebilirsiniz. 

Nakliyat web sitenize dahil hizmetler;

  • Nakliyat Web sitesi
  • Hosting
  • E-Posta hesapları
  • SSL Sertifikası
  • Nakliye firmalarına uygun onlarca ek özellik

Diğer özelliklerden bazıları;
 

Hızlı Düzenleme Özelliği

Hazır içerikleri düzenlemek çok kolay. Hızlı düzenleme modunu aktif edin ve tek tıklama ile düzenleye başlayın. 

Mobil Cihazlara Uyumlu Nakliyat Sitesi

Nakliye hizmetleri web siteniz tüm mobil cihazlarla %100 uyumlu olup Google tarafından tam puan alır.

%100 SEO Uyumlu

Google kriterlerine uygun olarak kodlanmıştır. Sitenizi oluştururken SEO başlık, açıklama ve anahtar kelimeleri girebilirsiniz. 

Yabancı Dil Desteği 

Sitenize ek olarak satın alacağınız yabancı dil modülü ile web sitenizi tüm dünyadan ulaşılabilir olarak, profesyonelce yayına alın.

Kolay Yönetim ile Dizgi Değiştirin

Web sitenizi profesyonel olarak kullanırken web site yönetim işlemlerini oldukça kolay bir şekilde yapın. Web sitenize yeni bileşenler ekleyin, ana sayfa düzenin değiştirin.

256Bit Ücretsiz SSL

Ücretsiz SSL sertifikası özelliği ile web siteniz tarayıcılar tarafından güvenli olarak işaretlensin.

Sayfalar Modülü

İşletmeniz için sınırlama olmadan ek sayfalar oluşturun. Ana sayfa bileşenlerinizi ayrıca diğer sayfalarınızda da sunabilirsiniz. Ev taşıam hizmetlerinizin farklı sununlarını yapın.

Haber ve Blog Modülü

İşletmenizin haber ve duyurularını yayınlayın, dilerseniz nakliye hizmeti verdiğiniz bölgeler için özgün sayfalar oluşturun. 

Galeri Modülü

Fotoğraf ya da Video galerileri oluşturarak işletmenizi daha iyi ifade edin.Nakliyat konusunda verdiğiniz hizmetleri görsel olarak sunarak müşterilerinizi sizinle çalışmak için sebeple sunun.

Referans Modülü

İşletmenizin en iyi işlerini en güzel şekilde web sitenizde detaylıca, farklı sunumlarda anlatın.Çalıştığınız firmaları, hangi alanlarda evi ofis taşıma hizmeti verdiğinizi web sitenizde gösterin. 

Yorum Sistemi

Web sitenizde ziyaretçilerinizin sayfalarda veya haberlerinizde yorum yapabilmesine imkan tanıyın. Yorum alan sayfalarınız Google tarafından sürekli ziyaret alsın, sıralamanızı yükseltin. 

Bileşenler

Ana sayfanızda kullanabileceğiniz 20'den fazla elementin büyük kısmını bileşenler kaplar. Ana sayfanıza farklı elementler ekleyin veya var olan içeriklerinizi otomatik olarak ana sayfaya taşıyın. Hizmetler, referanslar, hizmet bölgeleri, sloganlar, teklif formları ve farklı tasarımlarda içerik sunum bileşenleri ile mevcut içeriğiniz ana sayfaya otomatik çekilmesini sağlayın. 

Form Sihirbazı

Form sihirbazı ile dilediğiniz sayfaların içinde kullanabileceğiniz özelleştirilebilir formlar oluşturun ve yayınlayın. Teklif formu, bilgi toplama, iş başvuru formu ve fiyat alma gibi bir çok konuda kullanabilirsiniz. 

Slayt Yöneticisi

Sitenizde ister tek resim, isterseniz daha fazla resimden oluşan slayt gösterileri hazırlayın.

Merak ettikleriniz için sıkça sorulanlar bölümünü veya bize ulaşmak için Bulut Web İletişim sayfasını ziyaret edin. 

En iyi nakliyat web siteleri sadece Bulut Web'de.