Sürücü Kursu Web Sitesi 019

Sitenizi şimdi alın ve ücretsiz uzman destekle başlayın!

Web Asistan Hizmeti İle tam destekle başlayın.
Tamamen Düzenlenebilir İçerikler
Profesyonel Modern Tasarımlar
Sınırsız Sayfalar Ekleyin
Kurumsal E-Posta Adresleri
48 Saatte Google'da Yer Alın
Uzmanlardan Ücretsiz Destek Alın
%100 Yerli Bulut Tabanlı Profesyonel Hazır Web Sitesi

Sürücü Kursu Web Sitesi

Sürücü kursları için hazırlanmış profesyonel web sitesi. Kursunuzun kurumsal yapısını ve vermiş olduğunuz hizmetleri en iyi şekilde ziyaretçilerinize sunun. 

Pakete dahil hizmetler

  • Sürücü Kursu web sitesi
  • Kurumsal Hosting
  • Kurumsal E-Posta Hesapları
  • SSL Güvenlik Sertifikası

Sürücü Kursu ile ilgili Google aramaları

Sürücü Kursu kelimesi her ay ortalama 27 bin kere Google üzerinden aratılıyor. Sürücü kursları ve ehliyet gibi anahtar kelimelerin toplam aranma sayısı ise 750 bin. Bu aramaların %77'si mobil cihazlardan yapılıyor. 

Her 2 işletmeden bir tanesinin web sitesi yok veya doğru web sitesine sahip değiller. Potansiyel yüzlerce müşterinin size ulaşmasını sağlamak için mutlaka bir web sitesi sahibi olmalısınız. 

Sürücü Kursu işletmeleri için web site kur

Web sitesi bilgisi sahibi olmadan Sürücü Kursu sitesi kurmak için gereken her şey mevcuttur.

Web siteniz 30 dakika içinde seçtiğiniz alan adına kurulur. Bu aşamadan sonra panel bilgileri tarafınıza gönderilir ve firma bilgilerini eklersiniz. Dilerseniz mevcut içeriklerle hemen kullanıma açabilirsiniz. Örnek içerikleri değiştirmek için hızlı düzenleme modu ile anında değişiklikler yapabilirsiniz. 
 

Diğer özellikler;

Mobil Cihazlara Tam Uyumlu

Sürücü Kursu web siteniz tüm mobil cihazlarla uyumludur. Böylece akıllı telefonlardan yapılan sürücü kursu aramalarında yer alma şansınız yükselir. 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Sürücü Kursu web sitesinin altyapısı Google kriterlerine uygun olarak geliştirilmiştir. Ayrıca sitenizi oluştururken SEO başlık, açıklama ve anahtar kelimeleri girebilirsiniz. Bulut Web olarak müşterilerimize bu konuda ücretsiz danışmanlık vermekteyiz. 

9 Adet Yabancı Dil Desteği 

Sitenize ek olarak satın alacağınız yabancı dil modülü ile web sitenizi tüm dünyadan ulaşılabilir olarak, profesyonelce yayına alın.

Kolay Yönetim ile Sitenizi Değiştirin

Web sitenizi profesyonel olarak kullanırken web site yönetim işlemlerini oldukça kolay bir şekilde yapın. Web sitenize yeni bileşenler ekleyin, ana sayfa düzenini değiştirin. İstediğiniz sayfayı ana sayfa dizgisinde tasarlayın. 

256Bit Ücretsiz Güvenlik Sertifikası "SSL"

Ücretsiz SSL sertifikası özelliği ile web siteniz tarayıcılar tarafından güvenli olarak işaretlensin. SSL sertifikaları Google tarafından web sitelerinde kullanılması önerilmektedir. 

Sayfalar Modülü

İşletmeniz için sınırlama olmadan ek sayfalar oluşturun. Ana sayfa bileşenlerinizi ayrıca diğer sayfalarınızda da sunabilirsiniz. Sayfa sınırlaması bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar farklı kategoriler altında işletmeniz hakkında bilgi veren web sayfaları oluşturabilirsiniz. 

Haber ve Blog Modülü

Firmanızın haber ve duyurularını sınırsız olarak yayınlayın, dilerseniz Sürücü Kursu hizmeti verdiğiniz bölgeler için özgün sayfalar oluşturun. Haber ve blog modülünde sunulan içerikler için ziyaretçilerinden yorumlar alabilirsiniz. 

Gelişmiş Galeri Modülü

Fotoğraf ya da Video galerileri oluşturarak işletmenizi daha iyi ifade edin. Sürücü Kursu konusunda yaptığınız işleri görsel olarak sunarak daha fazla müşteriye ulaşın. Ehilyet alımı, e-sınav ve kurslarınız hakkında görsel sunumlar yapın. 

Yorum Sistemi

Web sitenizde ziyaretçilerinizin sayfalarda veya haberlerinizde yorum yapabilmesine imkan tanıyın. Yorum alan sayfalarınız Google tarafından sürekli ziyaret alsın, sıralamanızı yükseltin. Düz sayfalar, haberler ve ürünlerinize yorum özelliğini aktif edebilirsiniz. 

Bileşenler

Ana sayfanızda kullanabileceğiniz 20'den fazla elementin büyük kısmını bileşenler kaplar. Ana sayfanıza farklı elementler ekleyin veya var olan içeriklerinizi otomatik olarak ana sayfaya taşıyın. Hizmetler, referanslar, hizmet bölgeleri, sloganlar, teklif formları ve farklı tasarımlarda içerik sunum bileşenleri ile mevcut içeriğiniz ana sayfaya otomatik çekilmesini sağlayın. 

Slayt Yöneticisi

Sitenizde ister tek resim, isterseniz daha fazla resimden oluşan slayt gösterileri hazırlayın. Kurslarınız ve özel kampanyalarınız için duyurularda bulunun.

Merak ettikleriniz için sıkça sorulanlar bölümünü veya bize ulaşmak için Bulut Web İletişim sayfasını ziyaret edin. 

En iyi Sürücü Kursu web siteleri sadece Bulut Web Site'de.