Kapatılan Google İşletme Web Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

1 Mart 2024 tarihinden itibaren, Google İşletme Profili üzerinden oluşturulan web siteleri devre dışı bırakılacaktır. Bu değişiklikle birlikte, müşterileriniz bu siteleri ziyaret ettiklerinde İşletme Profilinize yönlendirilecektir.

Geçiş Sürecinde Yardım Sunuyoruz! 1 Mart 2024 itibarıyla başlayacak geçiş sürecinde müşteri kaybı yaşamamanız için bulutwebsite.com adresinden web sitesi alan müşterilerimize, Google İşletme  web sitenizi yeni web sitenize ücretsiz taşıyoruz.

Dikkat Edilmesi Gereken Tarihler: Web sitenizdeki yönlendirmeler 10 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecektir. Bu tarihten sonra, siteniz kullanılamaz hale gelecektir. Bulut Web Site ücretsiz taşıma hizmeti de bu tarih itibari ile sonlanacaktır. 

Profilinizi Güncelleyin! İşletme Profilinizi güncelleyerek farklı bir web sitesine bağlayabilirsiniz. Bu değişikliklerle işletmenizle ilgili bilgileri sergileyebilir ve müşterilerinize daha fazla bilgi sunabilirsiniz.

BulutWebSite ile Yeniden Başlayın! Web sitenizi oluşturmak veya güncellemek için BulutWebSite'yi tercih edin. Profesyonel ve kullanıcı dostu web siteleri için hemen başlayın.

Daha Fazla Bilgi İçin: BulutWebSite üzerinden hemen başvurun ve internet üzerindeki yerinizi güçlendirin. Kampanyadan yararlanmak için hemen arayın.  

0 212 403 19 22