Hazır Dernek Web Sitesi 020

Sitenizi şimdi alın ve ücretsiz uzman destekle başlayın!

Web Asistan Hizmeti İle tam destekle başlayın.
Tamamen Düzenlenebilir İçerikler
Profesyonel Modern Tasarımlar
Sınırsız Sayfalar Ekleyin
Kurumsal E-Posta Adresleri
48 Saatte Google'da Yer Alın
Uzmanlardan Ücretsiz Destek Alın
%100 Yerli Bulut Tabanlı Profesyonel Hazır Web Sitesi

Hazır Dernek Web Sitesi

Dernek veya vakıflara uygun olarak için hazırlanmış profesyonel, hazır web sitesi. Kurumunuzun kimliğini rahatlıkla sunabileceğiniz kurumsal sayfalar, haber ve duyurularınız için blog modülü, faaliyetleriniz için özel modüller ile komple web sitesi. 

Pakete dahil hizmetler

  • Dernek & Vakıf web sitesi
  • Kurumsal Hosting
  • Kurumsal E-Posta Hesapları
  • SSL Güvenlik Sertifikası


Dernek & Vakıf işletmeleri için web site kurulumu

Web sitesi bilgisi sahibi olmadan Dernek & Vakıf sitesi kurmak için gereken her şey mevcuttur.

Web siteniz 30 dakika içinde seçtiğiniz alan adına kurulur. Bu aşamadan sonra panel bilgileri tarafınıza gönderilir ve kurum bilgilerini eklersiniz. Dilerseniz mevcut içeriklerle hemen kullanıma açabilirsiniz. Örnek içerikleri değiştirmek için hızlı düzenleme modu ile anında değişiklikler yapabilirsiniz. 


Mobil Cihazlara Tam Uyumlu

Dernek & Vakıf web siteniz tüm mobil cihazlarla uyumludur. Böylece akıllı telefonlardan yapılan Dernek & Vakıf aramalarında yer alma şansınız yükselir. 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Dernek & Vakıf web sitesinin altyapısı Google kriterlerine uygun olarak geliştirilmiştir. Ayrıca sitenizi oluştururken SEO başlık, açıklama ve anahtar kelimeleri girebilirsiniz. Bulut Web olarak müşterilerimize bu konuda ücretsiz danışmanlık vermekteyiz. 

9 Adet Yabancı Dil Desteği 

Sitenize ek olarak satın alacağınız yabancı dil modülü ile web sitenizi tüm dünyadan ulaşılabilir olarak, profesyonelce yayına alın.

256Bit Ücretsiz Güvenlik Sertifikası "SSL"

Ücretsiz SSL sertifikası özelliği ile web siteniz tarayıcılar tarafından güvenli olarak işaretlensin. SSL sertifikaları Google tarafından web sitelerinde kullanılması önerilmektedir. 

Gelişmiş Galeri Modülü

Fotoğraf ya da Video galerileri oluşturarak kurumunuzu en iyi şekilde tanıtın. Dernek & Vakıf konusunda yaptığınız işleri görsel olarak sunarak daha fazla müşteriye ulaşın. 

Yorum Sistemi

Dernek ziyaretçilerinin sayfalarda veya haberlerinizde yorum yapabilmesine imkan tanıyın. Yorum alan sayfalarınız Google tarafından sürekli ziyaret alsın, sıralamanızı yükseltin. Düz sayfalar, haberler ve ürünlerinize yorum özelliğini aktif edebilirsiniz. 

Bileşenler

Ana sayfanızda kullanabileceğiniz 20'den fazla elementin büyük kısmını bileşenler kaplar. Ana sayfanıza farklı elementler ekleyin veya var olan içeriklerinizi otomatik olarak ana sayfaya taşıyın. Hizmetler, referanslar, hizmet bölgeleri, sloganlar, teklif formları ve farklı tasarımlarda içerik sunum bileşenleri ile mevcut içeriğiniz ana sayfaya otomatik çekilmesini sağlayın. 

Slayt Yöneticisi

Sitenizde ister tek resim, isterseniz daha fazla resimden oluşan slayt gösterileri hazırlayın. Özel kampanyalarınız ve etkinlikleriniz için duyurularda bulunun.

Merak ettikleriniz için sıkça sorulanlar bölümünü veya bize ulaşmak için Bulut Web İletişim sayfasını ziyaret edin. 

En iyi Dernek & Vakıf web siteleri Bulut Web'de.