Hazır Giyim Tekstil Web Sitesi 035

Hazır Giyim Web Sitesi

Hazır giyim ve tekstil ürünleri hizmeti sunan fabrika ve doğrudan satışlar için kullanılabilir hazır web siteleri. 

Web Site Paketine dahil hizmetler

  • Kurumsal hazır firma web sitesi
  • Kurumsal Hosting
  • 50 Adet E-Posta hesabı
  • SSL Güvenlik Sertifikası

Tekstil Ürünleri Web Sitesi Kurmak

Tekstil ve giyim üzerine hizmet veren firmalar için gereklilik olan web sitelerini krumak, Bulut Web ile artık çok kolay. Hem profesyonel hem de kolay kullanılabilen bir web sitesi ile dilediğiniz işlemleri web sitenizde yapabilirsiniz. 

Tekstil web sitenizi kurmak için gerekenler sadece firma bilgileriniz ve ürün fotoğarafları. 

Site kur paketlerimizden satın aldıktan tarafınıza gönderilen yönetim panelini bilgileri ile tüm bu işlemleri yapabileceksiniz. Giyim üzerine ürünlerinizi sergileyebilir ve dilerseniz fiyat bilgisi ile beraber sunum yapabilirsiniz. 

Web sitenizi e-ticaret sitesi gibi kullanın

Web sitenizi sadece ürünler ile doldurun ve gerekirse online sipariş alın veya kredi kartı ile satış yapın. Bulut Web Sitesi sistemleri esnektir ve siz nasıl kullanmak istiyorsanız, amacınıza hizmet edebilir. Bu özellikleri kullanmak için ekstradan ödeme yapmanıza gerek yoktur. 

Tekstil web siteninizi bugün kurun.

Bulut Web, kişiye özel üretilen web sitelerinden farklı olarak bir çok özelliği bulunan profesyonel web sitesi sistemidir.

Bulut web lisansı içinde sitenizi profesyonel şekilde açmak için gereken her şey mevcuttur. Web sitesi, hosting, e-posta hesapları, mobil uyumlu tasarım, SEO desteği bulunmaktadır.

Tamamen şeffaf çalışıyoruz ve satın aldığınız hizmet ve özellikler dışında, sürpriz maliyetler karşınıza çıkmayacaktır.

Dilerseniz sıfırdan ya da mevcut örnek web sitesinin içeriklerinin düzenlenmesi oldukça kolaydır. Hızlı düzenleme yapılabilmesi için eşsiz özellikler barındırır.

Web site içerikleriniz (yazı ve fotoğraflar) hali hazırda mevcut ise bu içeriklerin tarafımızca girilmesini talep edebilirsiniz.

Satın alma süreciniz tamamlandıktan sonra 30 dakika içinde seçtiğiniz web sitesi kurularak tarafınıza teslim edilecektir. Bu aşamadan sonra firma bilgilerinizi ve içeriklerinizi girerek web sitenizi dilediğiniz zaman yayına alabilirsiniz.

Web sitenize bağlı hosting hesabınızda aylık 5 GB Bandwith ve 2 GB disk alanınız bulunmaktadır. Kotalarınızı yükseltme imkanınız bulunduğu gibi sayfa ve ürünleriniz için sınır bulunmamaktadır.

Almak istediğiniz alan adınızın uzantısı listede yoksa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik sorunlar için ücretsiz destek veriyoruz. Teknik sorun talep ve önerileriniz için bize 7/24 mail ve iletişim formları aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içinde size geri dönüş yapılacaktır.

Bulut Web ile satın alacağını web sitesinin kurulumu çok basittir ve aynı gün web sitenizi açabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Eğer size sunulan örnek içerikler dışında bir web sitesi yapmayı planlarsanız telefon desteği hizmeti satın alarak web sitenizi size özel uzman desteği ile beraber hazırlayabilirsiniz.

Bulut Web, sistemi gereği bir bütün olarak çalışan bir sistemdir. Web siteniz sadece BulutWeb sunucularında barınabilir. FTP bilgileri güvenlik sebebi ile paylaşılmamaktadır.

Standart hazır sitelerde sadece size sunulanı kullanabilirsiniz. Size özel yapılmış sitelerde ise yine sadece istediğiniz özellikler verilebilir. Bu özellikleri değiştirmek, yönetmek, yeni özellikler katılmasını istemek hem zaman hem de maliyet açısından problem teşkil eder. Bulut Web ile size sunulan örneklere zorunlu kalmazsınız. 20'ye yakın özel bileşen ile web sitenizin sunumunu tamamen, kolayca değiştirebilir, yeni özellikler ekleyebilir veya içeriklerinizi düzenlemek için yönetim panelinde kaybolmazsınız. Bu işlemler için ekstra maliyetler çıkmaz, web sitenize hali hazırda kurulu olarak gelir. Dünya üzerinde bir eşi daha bulunmayan Bulut Web Site hakkında daha fazla sorunuz varsa bizlere 0 212 403 19 22 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Canlı Destek