Sıkça Sorulan Sorular

Bulut Web Site hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları. Diğer sorularınız için bize ulaşın; 0 212 876 65 55
Sistemimizi banka havalesi, nakit veya kredi kartı ile online olarak satın alabilirsiniz.
Bulut web sitelerinin hepsinde yönetim paneli bulunmaktadır.
Yönetim paneli oldukça kolay ve anlaşılır biçimde yapılandırılmıştır.
İçerik girişi hizmetini dilerseniz ek hizmet olarak satın alabilirsiniz.
Bulut web site sisteminde sınırsız olarak dilediğinizce sayfa oluşturabilirsiniz. Resim ve videolarınız belirlenen kotanın üstüne çıkarsa ek hizmet satın almanız gerekebilir.
Bulut web site hizmetimiz bir bütün olarak verilmektedir, sadece BulutWebSite sunucularından hizmet alabilirsiniz.
Email adresleri konusunda 2 farklı çözümü sunuyoruz. Mevcut sunucudan 50 adet ücretsiz mail adresi kullanabilirsiniz. Birden fazla mail adresi kullanmak istiyorsanız size 1000 farklı email adresi kullanabileceğiniz Yandex Email çözümünu ücretsiz olarak sunuyoruz. Ayarları tamamlanıp kullanıma hazır hale getiriliyor.
Google üzerinde yer almanız için sitenize içerik girmeniz yeterli.
Alan adı kaydınız belirli zamanlarda kampanya dahilinde ücretsiz sunuyoruz. Kendinize ait bir alan adınız varsa paket fiyatında alan adı indirimi yapılmamaktadır.
Alan adı sağlayıcınızın panelinden DNS adreslerini ns1.novo.com.tr ve ns2.novo.com.tr olarak değiştirmeniz gerekmektedir.
Com, Net, Org ve Com.tr uzantılı alan adlarından birisini ücretsiz olarak kullanabilrisiniz. Com.tr alan adı alabilmeniz için gerekli olan belgeleri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilrisiniz.
Web siteleri güncel teknolojiye sahip firewall araçları ile korunmaktadır.
Sitedeki tüm teknik sorunlarınız için aboneliğiniz süresinde ücretsiz teknik derstek hizmeti vardır. Sitenizin düzgün çalışmadığı zamanlarda bize e-mail veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Site içeriklerinin seçtiğiniz tasarımın sınırlarını aşan şekilde sistemi bozduğunda bunu yönetim panelinden düzeltmeniz gerekmektedir.
Sosyal medya hesapları açılmamaktadır ve yönetimi yapılmamaktadır.
BulutWebSite sisteminde ürün ekleme ve listeleme modülü bulunmaktadır. Stok, fiyati kdv bilgisi girişi yapabilir ve online sipariş alabilirsiniz.
Hayır, şirket olma zorunluluğunuz yoktur. Fakat fiyatlarımıza %18 KDV her alışverişinizde eklenecektir.
Genel olarak bütün siteler her gün belirli saatlerde yedeklenir. Olası sıkıntılarda bu yedeklerden geri dönüşüm sağlanır.
Tema havuzunda bulunan tasarımlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca tema içinde tasarıma müdahale edebileceiğiniz alanlarda bulunur. Ayrıca web siteniz için Bulut Web Site sistemine entegre özel tasarım hizmeti de satın alabilirsiniz.