Sıkça Sorulan Sorular

Bulut Web Site hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları. Diğer sorularınız için bize ulaşın; 0 212 403 19 22
Sistemimizi banka havalesi, nakit veya kredi kartı ile online olarak satın alabilirsiniz.
Bulut web sitelerinin hepsinde yönetim paneli bulunmaktadır.
Yönetim paneli oldukça kolay ve anlaşılır biçimde yapılandırılmıştır.
İçerik girişi hizmetini dilerseniz ek hizmet olarak satın alabilirsiniz.
Bulut web site sisteminde sınırsız olarak dilediğinizce sayfa oluşturabilirsiniz. Resim ve videolarınız belirlenen kotanın üstüne çıkarsa ek hizmet satın almanız gerekebilir.
Bulut web site hizmetimiz bir bütün olarak verilmektedir, sadece BulutWebSite sunucularından hizmet alabilirsiniz.
Email adresleri konusunda 2 farklı çözümü sunuyoruz. Mevcut sunucudan 50 adet ücretsiz mail adresi kullanabilirsiniz. Birden fazla mail adresi kullanmak istiyorsanız size 1000 farklı email adresi kullanabileceğiniz Yandex Email çözümünu ücretsiz olarak sunuyoruz. Ayarları tamamlanıp kullanıma hazır hale getiriliyor.
Google üzerinde yer almanız için sitenize içerik girmeniz yeterli.
Alan adı kaydınız belirli zamanlarda kampanya dahilinde ücretsiz sunuyoruz. Kendinize ait bir alan adınız varsa paket fiyatında alan adı indirimi yapılmamaktadır.
Alan adı sağlayıcınızın panelinden DNS adreslerini ns1.novo.com.tr ve ns2.novo.com.tr olarak değiştirmeniz gerekmektedir.
Com, Net, Org ve Com.tr uzantılı alan adlarından birisini ücretsiz olarak kullanabilrisiniz. Com.tr alan adı alabilmeniz için gerekli olan belgeleri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.
Web siteleri güncel teknolojiye sahip firewall araçları ile korunmaktadır.
Sitedeki tüm teknik sorunlarınız için aboneliğiniz süresinde ücretsiz teknik derstek hizmeti vardır. Sitenizin düzgün çalışmadığı zamanlarda bize e-mail veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Site içeriklerinin seçtiğiniz tasarımın sınırlarını aşan şekilde sistemi bozduğunda bunu yönetim panelinden düzeltmeniz gerekmektedir.
Sosyal medya hesapları açılmamaktadır ve yönetimi yapılmamaktadır.
BulutWebSite sisteminde ürün ekleme ve listeleme modülü bulunmaktadır. Stok, fiyati kdv bilgisi girişi yapabilir ve online sipariş alabilirsiniz.
Hayır, şirket olma zorunluluğunuz yoktur. Fakat fiyatlarımıza %18 KDV her alışverişinizde eklenecektir.
Genel olarak bütün siteler her gün belirli saatlerde yedeklenir. Olası sıkıntılarda bu yedeklerden geri dönüşüm sağlanır.
Tema havuzunda bulunan tasarımlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca tema içinde tasarıma müdahale edebileceiğiniz alanlarda bulunur. Ayrıca web siteniz için Bulut Web Site sistemine entegre özel tasarım hizmeti de satın alabilirsiniz.

İşletmenizi bugün internete taşıyalım,

Satın al Örnekler

#Web Site Kurmanın Kolay Yolu Bulut Web, ihtiyacınız olan web sitesine sahip olmanın en kolay yoludur.

Gelişmiş yönetim paneli ile istediğiniz içerikleri kolayca yerleştirin. Bulut Web Site ile bir kaç sayfalık bir web sitesi oluşturabilir ya da binlerce içerikten oluşan büyük bir site oluşturabilirsiniz.

web site

#Herşeyi bize bırakın Anahtar teslim web site paketi

Web sitenizi inşa etmek için vaktiniz yok mu? Bırakın işleri biz halledelim. Size sadece içerikleri planlamak kalsın. Uzman yetkili aracılığı ile içerikleriniz web sitenize entegre edilir ve aynı günde yayına alınır.

İçerik giriş hizmeti detaylarına sipariş ekranından ulaşabilir veya destek hattımızı arayabilirsiniz.

anahtar site

#Rakipsiz fiyatlar Uygun Fiyat Politikası

Web site fiyatları konusunda uygun fiyat politikamızda hiç vazgeçmiyoruz. Uygun fiyat garantisi ile Bulut Web Site lisansını yenileyebilirsiniz. Sorunsuz, stres yaşamadan 7 gün içinde sistemi beğenmezseniz paranızı iade alın.

Bulut Web Site, şimdi sonbahar kampanyası ile sadece 200 TL.

kampanya

#Eşsiz özellikler

Bulut Web ile Neler Yapabilirsiniz?

Gelişmiş ana sayfa yönetimi ile örneklerdeki dizgiye mecbur kalmazsınız. Ana sayfada istediğiniz içeriği kullanabilirsiniz. Ayrıca ana sayfa üzerinde kullanılan eklentileri dilediğiniz bir sayfaya da ekleyebilirsiniz.
web site

"Düşlediğiniz web sitesine şimdi %50 indirimle sahip olun."

Bulut Web Site sistemi ile web sitenizi bugün alın, Sonbahar kampanyasında %50 indirimden hemen faydalanın. Bulut Web Site lisansı 400 TL yerine sadece 200 TL'ye hosting dahil satın alabilirsiniz. Sürpriz maliyetler yansıtılmadığı gibi 3 yıl sabit fiyat garantisi sadece Bulut Web'te.

Sadece 30 dakika içinde teslim

Müşterilerimiz Neler Diyor?

Karar veremediniz mi ?

İstediğiniz web sitesini beraber seçelim..
Web sitenizi oluşturmak için ücretsiz destek alın.

Whatsapp