Sigorta Acentesi Web Sitesi 003

Sigorta Acentası Web Sitesi Kurulumu

Sigorta web sitesi ile firma sitenizi hemen oluşturabilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Web siteniz 30 dakika içinde seçtiğiniz alan adına kurularak yönetim paneli bilgileri tarafınıza iletilir. İsterseniz hazır site şablonundaki içerkleri kullanabilir, düzeneleyebilir veya olmasını istediğiniz sayfaları sitenize ekleyebilirsiniz. 

Web sitenize dahil hizmetler;

  • Sigorta Web sitesi
  • Hosting
  • E-Posta hesapları
  • SSL Sertifikası
  • Ve onlarca ek özellik

Web siteniz internetteki sigorta acentanızdır
 

Sigorta acentası web sitesi sahipleri, müşterileri tarafından yapılan 5 milyon adet sigorta ile alakalı aramalar arasından paylarını alıyorlar. Bu aramaların %56'sı mobil cihazlar tarafından yapılıyor. 

Google Aramalarda Üste Çıkın

Yerel SEO Desteği

İşletmenizin Google haritalar kaydı için ücretsiz destek. 

Yerel SEO Google Haritalar Kaydı

Sigorta web sitesi ile yapabileceklerinizin sınırı yok

Bütün sigorta hizmetlerinizi farklı kategoriler altında sunabilir, her hizmet sayfanız için özel ana sayfa benzeri yapılar oluşturabilrsiniz. Hizmet sayfanıza özel talep formları ile farklı hizmetleriniz için farklı bilgiler talep edebilirsiniz. 

Örneğin trafik sigortası ürünü için farklı bir form oluşturabilirken dask için fiyat teklifi isteyen müşterinizden ev hakkında bilgiler talep edebileceğiniz formlar yaratabilrisiniz. 

Sizin için hazır sunulan formları kullanabileceğiniz gibi yeni formlar kurabilir, mevcut formları düzenleyebilirsiniz. 

Güncel haberler ve hizmetler için haber duyuru sistemi

Kurumsal sayfalarınız dışında haberler ve duyurularınız için farklı kategoriler altında web sitenizde sürekli sayfalar ekleyebilirsiniz. Böylece web siteniz Google arama sonuçlarında da daha yukarılarda yer alacak ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşabileceksiniz. 

Sigorta Web siteniz Google Reklamları ile uyumludur. Web sitenizi ister hazır hali ile başlatın ya da içeriklerinizi düzenledikten sonra, reklamlarınızı aktif ederek müşteri sayınızı yükseltebilirsiniz. 

Web sitesi %100 mobil uyumludur. Siteye giriş yapılan cihaza göre farklı tasarımlarla karşılama yapar. 

Manuel SEO seçenekleri ve SEO'ya uyumlu kod yapısı ile istediğiniz SEO ayarlarını uygulamanıza izin verir. 

Web sitesi ile zaman ve bütçe harcamayın, Bulut Web ihtiyacınız olan özellikleri barındırır. 

Hızlı Web Site Düzenleme Özelliği

Hazır içerikleri düzenlemek oldukça basittir. Hızlı düzenleme modunu aktif edin ve tek tıklama ile düzenleye başlayın. 

Yabancı Dil Desteği 

Sitenize ek olarak satın alacağınız yabancı dil modülü ile web sitenizi tüm dünyadan ulaşılabilir olarak, profesyonelce yayına alın.

256Bit Ücretsiz SSL

Ücretsiz SSL sertifikası özelliği ile web siteniz tarayıcılar tarafından güvenli olarak işaretlensin. 

Haber ve Blog Modülü

İşletmenizin haber ve duyurularını kolayca yayınlayın, yorumlar özelliği ile geri dönüşler alın. Ayrıca sigorta hizmetlerinizi tematik olarak web sitenize ekleyerek arama sonuçlarında ekstradan yer alın, müşteri sayınızı azaltın. 

Yorum Sistemi

Web sitenizde ziyaretçilerinizin sayfalarda veya haberlerinizde yorum yapabilmesine imkan tanıyın. Sigorta işlemleri konusunda bilgi almak isteyenler sizinle kolayca iletişim kursun. 

Bileşenler

Ana sayfanızda kullanabileceğiniz 20'den fazla elementin büyük kısmını bileşenler kaplar. Ana sayfanıza farklı elementler ekleyin veya var olan içeriklerinizi otomatik olarak ana sayfaya taşıyın.

Slayt Yöneticisi

Sitenizde ister tek resim, isterseniz daha fazla resimden oluşan slayt gösterileri hazırlayın.

Merak ettikleriniz için sıkça sorulanlar bölümünü veya bize ulaşmak için Bulut Web İletişim sayfasını ziyaret edin. 

En iyi kurumsal sigorta firması web siteleri sadece Bulut Web'de. 

Bulut Web, kişiye özel üretilen web sitelerinden farklı olarak bir çok özelliği bulunan profesyonel web sitesi sistemidir.

Bulut web lisansı içinde sitenizi profesyonel şekilde açmak için gereken her şey mevcuttur. Web sitesi, hosting, e-posta hesapları, mobil uyumlu tasarım, SEO desteği bulunmaktadır.

Tamamen şeffaf çalışıyoruz ve satın aldığınız hizmet ve özellikler dışında, sürpriz maliyetler karşınıza çıkmayacaktır.

Dilerseniz sıfırdan ya da mevcut örnek web sitesinin içeriklerinin düzenlenmesi oldukça kolaydır. Hızlı düzenleme yapılabilmesi için eşsiz özellikler barındırır.

Web site içerikleriniz (yazı ve fotoğraflar) hali hazırda mevcut ise bu içeriklerin tarafımızca girilmesini talep edebilirsiniz.

Satın alma süreciniz tamamlandıktan sonra 30 dakika içinde seçtiğiniz web sitesi kurularak tarafınıza teslim edilecektir. Bu aşamadan sonra firma bilgilerinizi ve içeriklerinizi girerek web sitenizi dilediğiniz zaman yayına alabilirsiniz.

Web sitenize bağlı hosting hesabınızda aylık 5 GB Bandwith ve 2 GB disk alanınız bulunmaktadır. Kotalarınızı yükseltme imkanınız bulunduğu gibi sayfa ve ürünleriniz için sınır bulunmamaktadır.

Almak istediğiniz alan adınızın uzantısı listede yoksa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik sorunlar için ücretsiz destek veriyoruz. Teknik sorun talep ve önerileriniz için bize 7/24 mail ve iletişim formları aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içinde size geri dönüş yapılacaktır.

Bulut Web ile satın alacağını web sitesinin kurulumu çok basittir ve aynı gün web sitenizi açabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Eğer size sunulan örnek içerikler dışında bir web sitesi yapmayı planlarsanız telefon desteği hizmeti satın alarak web sitenizi size özel uzman desteği ile beraber hazırlayabilirsiniz.

Bulut Web, sistemi gereği bir bütün olarak çalışan bir sistemdir. Web siteniz sadece BulutWeb sunucularında barınabilir. FTP bilgileri güvenlik sebebi ile paylaşılmamaktadır.

Standart hazır sitelerde sadece size sunulanı kullanabilirsiniz. Size özel yapılmış sitelerde ise yine sadece istediğiniz özellikler verilebilir. Bu özellikleri değiştirmek, yönetmek, yeni özellikler katılmasını istemek hem zaman hem de maliyet açısından problem teşkil eder. Bulut Web ile size sunulan örneklere zorunlu kalmazsınız. 20'ye yakın özel bileşen ile web sitenizin sunumunu tamamen, kolayca değiştirebilir, yeni özellikler ekleyebilir veya içeriklerinizi düzenlemek için yönetim panelinde kaybolmazsınız. Bu işlemler için ekstra maliyetler çıkmaz, web sitenize hali hazırda kurulu olarak gelir. Dünya üzerinde bir eşi daha bulunmayan Bulut Web Site hakkında daha fazla sorunuz varsa bizlere 0 212 403 19 22 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Canlı Destek