Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi

Hızlı, Kolay, Profesyonel 

Web sitenizi 30 dakika içinde teslim alın, kolayca ve profesyonel bir şekilde firma web sitenizi kurun. 

Mobil Uyumlu Web Sitesi 

Bütün temalarda mobil uyumlu tasarım bulunmaktadır. Mobil destekli web siteleri sayesinde mobil aramalarda önlerde yer alın. 

Yüksek Kotalar ile Sınırlara Takılmayın

İsterseniz binlerce ürün ve sayfayı web sitenize ekleyebilirsiniz. Böylelikle sürpriz masraflar karşınıza çıkmaz. 

14 Gün İçinde Para İade Garantisi 

Sistem ihtiyaçlarınızı bir şekilde karşılamadıysa, size özel çözümler üretiyoruz. Yine de iade etmek isterseniz 14 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.  


Firmalar İçin Hazır Web Sitesi 
Bulut Web, firmaların kurumsal kimliklerinii hizmetlerini ve ürünleri kolayca internet üzerinden paylaşması için tasarlandı. 

Profesyonel Ürün Sunumu
Ürünlerinizi e-ticaret sitelerindeki gibi kategorilendirerek listeletebilir, fiyat ekleyebilir ve ürünlerinizin üzerinden sipariş alabilirsiniz. 

Güçlü Ana Sayfa Yönetimi 
Web sitenizin iadresi sadece içerik olarak değil, ana sayfa düzenlemesi içinde tam yetki ile elinizde. Seçtiğiniz temanın bileşenlerini kullanarak ana sayfanızı basit bir şekilde zenginleştirebilirsiniz. 

Ayrıca bu bileşenleri istediğiniz sabit sayfanın içinde sunumunu da yapabilirsiniz. 

Galeri, Form Sihirbazı, Refranslar, Yorumlar

Firmanız veya hizmetleriniz hakkında bir çok galeri oluşuturabilirsiniz. Bu galeriler, arama sonuçlarında daha iyi yerlerde gözükmenizi sağlar. 

Form sihirbazları ile bir çok form oluşturabilirsiniz. Teklif formu, iş başvuru formu ve hızlı iletişim formları hazır web sitenizin en önemli özelliklerden. 

Referanslar bileşeni ile çalıştığınız markaları veya yaptığınız işleri gösterişli bir şekilde sunabilmeniz için referanslar bileşenini kullanabilirsiniz. 

Ürünlerinizin yorumlar sekmesi ile müşterilerinizden geri bildirimler alın. 

Yabancı Dil Desteği 
Sistem Google Translate ile otomatik çeviri değil, profesyonel olarak istediğiniz yabancı dilde web sitesi oluşturmanızı sağlar. Tek yönetim panelinden kolayca yabancı dilde içerik ekleyin ve farklı bir site olarak yayınlayın. 

Yabancı dil destekli hazır web sitesi sadece Bulut Web Site'de. 

Hazır Web Site SEO Desteği 
Web sitesi sistemimiz, arama motolarının kriterlerine göre tasarlanmıştır. İçeriklerinizi girmeniz arama sonuçlarında yer almanızı kolayca sağlar. Yine yönetim panelinizden manuel olarak SEO girişlerini de yapabilirsiniz.