Eğitim
photo item active

Ana Okulu Kreş ve Yuvalar 0022

Tasarım Kodu: tema0022
200.00 TL
Tüm kredi kartlarına 28,79 TLden başlayan taksitlerle, ya da Havale / EFT ile alabilirsiniz.

Ana Okulu Kreş ve Yuvalar için örnek, hazır web tasarımları. Web siteniz. 8GB RAM ve 8 Çekirdekli sunucularda %99 up time oranı ile hızlı sunucularda çalışır.

30 DAKİKADA KURULUM
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
15 GÜN İADE GARANTİSİ
Ana Okulu Kreş ve Yuvalar Web Sitesi ile Neler Yapabilirsiniz? Ana Okulu Kreş ve Yuvalar için özel olarak tasarlanmış Ana Okulu Kreş ve Yuvalar Web Sitesi ile Neler Yapabilirsiniz?

Yuvanızın kurumsal kimliğini, hizmetlerini ve servislerini doğru ve profesyonel bir şekilde yansıtarak, ailelere en iyi sunumları yapın. Ana Okulu Kreş ve Yuvalara özel web sitesi ile müşterilerinize verdiğiniz hizmetleri en doğru şekilde sunarak daha fazla müşteriye ulaşın. 

Sürpriz Masraflar Yok Anahtar Teslim Web Site Paketi Sürpriz Masraflar Yok

Web siteniz için gerekli olan sunucu hizmeti, alan adı kaydı ve web siteden oluşan bu pakete tek lisansta sahip olun. 3 yıl fiyat garantisi ile sürpriz maliyetlerle olmadan bugün satın alın. Yuva ve kreşler için Hazır web sitesi sistemine satın alma işlemlerini başlatarak sadece 30 dakikada sahip olabilirsiniz. 

%100 Mobil Uyumlu Temalar Telefon & Tablet Pc & Laptop Uyumu %100 Mobil Uyumlu Temalar

Web siteniz mobil cihazlarla %100 uyumludur. Telefon, tablet ve laptop gibi cihazlarda doğru bir şekilde kullanılır ve mobil arama sonuçlarında daha iyi yerlerde yer alın.

Zengin Ana Sayfa Yönetimi Sadece Bulut Web Site'de Zengin Ana Sayfa Yönetimi

Ana sayfanızı güçlendirecek ve şirketini daha iyi anlatmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış bileşenler bulunur. Düz yazılar, hizmet sunumları, video ekleme, iletişim sunumu, tasarım öğelerini ve daha bir çok eklentiyi barındırır.

Kolay Yönetim Paneli Bulut Web Yönetim Panelini, Kullanmak da Öğrenmek de Çok Kolay Kolay Yönetim Paneli

Bulut Web yönetim paneli sayesinde bütün profesyonel özellikleri, kod ve bilgisayar bilgisi olmadan uygulayabilmeniz için geliştirildi. Mobil cihazlar dahil her yerden kolayca erişin. Ayrıca canlı destek, online dökümanlar ve videolar ile de destek alabilirsiniz.

Gelişmiş Kurumsal Sayfalar Sınırsız Sayfa Yönetimi ile Firmanızın Kurumsal Tanıtım Sayfalarını Hazırlayın Gelişmiş Kurumsal Sayfalar

Kurumsal sayfalarınızı web sitenize kolayca yerleşimini yapabilir, yuvanız hakkında bilgileri detaylı olarak sunarak, potansiyel müşterilerinden hakkınızda daha fazla bilgiye sahip olmasını sağlayın. 

Detaylı Ürün Sunumu Ürüne Özel Sipariş Alabilme Detaylı Ürün Sunumu

Ürünlerinizi profesyonel olarak ilgili kategorilerinde sergileyebilir, detaylı özelliklerini kaydedebilir ve dilerseniz fiyat bilgisi ile sunumunu yapabilirsiniz.

Ana Okulu Kreş ve Yuvalara Uygun Haber & Blog Sistemi Haber & Blog & Duyuru Sistemi Ana Okulu Kreş ve Yuvalara Uygun Haber & Blog Sistemi

Haber duyuru sistemi ile web sitesinde, yuvanızdan duyuruları ve sektörünüzden haberleri takipçilerinize ve potansiyel müşterilerinize sunarak daha şirketinizi daha iyi yansıtın. Ayrıca bu özellik sayesinde rakip yuvaların bir adım önünde olun.  Haber / Blog modülü ile farklı kategorilerde duyuru, haber ve blog içerikleri sorunsuz yayınlayın. 

Fotoğraf Galerisi Firmanız, Ürünleriniz ve Referanslar İçin Çeşitli Fotoğraf Galerileri Oluşturabilirsiniz. Fotoğraf Galerisi

Web sitenize Galeriler açabilir, bu galerilerde dilediğiniz marka ve iş sunumlarını sunabilir, ayrıca ofisinizden fotoğraf kareleri paylaşın. Ofis fotoğraflarının ve referansların sunumu firmanıza daha fazla müşteri gelmesini sağlayacaktır. 

Portfolyo Sununu Referanslarınızı Profesyonel Olarak Sergileyin Portfolyo Sununu

Gelişmiş Portfolyo yeteneği ile çalıştığınız markaları birden fazla tasarımda ve özelikte sunabilirsiniz. Dilerseniz sadece ana sayfanızda marka sunumu yapın. Ayrıca çalıştığınız projeleri de detaylıca sunum haline getirerek, yeteneklerinizi profesyonel olarak sergileyin. Bu referans sayfalarını ana sayfanıza otomatik taşınmasını ve gösterimini sağlayarak güçlü bir site imajınızı tazeleyin.

Form Sihirbazı İstediğiniz Nitelikte Sınırsız Formlar Oluşturun Form Sihirbazı

İstediğiniz kadar farklı özelliklerde formları özel form sihirbazı ile hazırlayarak, ailelerin sizlere kolayca başvuru yapmasını sağlayabilirsiniz. Hangi konu hakkında bilgi istediklerini ve iletişim bilgilerini kolayca alabilirsiniz.Teklif Formu & İş Başvuru Formu ya da genel bilgi formları. İş başvurusu cv'si detaylarını sorulara çevirerek bir form oluşturabilir ve dilediğiniz sayfaya ekleyebilirsiniz. Stajyer eleman alımlarınızı ve yeni teknik servis elemanı alımlarınız için de farklı formlar oluşturabilirsiniz. Böylece eleman başvurularını tek bir yerde toplayabilir, sizinle çalışmak isteyen kişilerin bilgilerini online olarak tutabilirsiniz. 

Yabancı Dil Seçenekleri Tek Panelden ve Ek Ücret Ödemen Sitenize Yabancı Diller Ekleyin Yabancı Dil Seçenekleri

Yabancı dil seçeneklerini web sitenize ekleyerek, ülkemizde veya yurt dışında bulunan potansiyel müşterilerin size ulaşmasını sağlayın. Yabancı dil modülü otomatik çeviri değil, profesyonel olarak çalışan bir modüldür. Her yabancı dil ayrı bir web sitesi olarak çalışır ve ana sitenizinden farklı içerikleri barındırabilir. Yabancı dil modülü ile ek ücret ödemezsiniz. 

Fiyat Tablosu Sihirbazı Fiyatlar ve Ürün Paketleri Fiyat Tablosu Sihirbazı

Ek hizmet paketlerini, fiyat tablosu biçiminde sunarken ayrıca ürün paketleri şeklinde ayrı ayrı sunumlar yaparak, gereksiz telefon aramalarını azaltın.  

Canlı Destek Eklentisi Her Zaman Ulaşılabilir Olun Canlı Destek Eklentisi

Canlı destek eklentisi ile müşterileriniz ile görüşmeye siteye girdikleri anda başlayın.

S.E.O. Profesyonel Google Optimizasyonu S.E.O.

Google arama motoruna tam uyumluluk. Standart olarak Google'ın beklediği SEO krtilerine tam uyum. Ayrıca isterseniz manuel olarak SEO seçenekleri. (Başlıklar, açıklamalar ve anahtar kelimeler)

Türkiye Lokasyonlu Hızlı Alt Yapı Kesintisiz Hizmet Türkiye Lokasyonlu Hızlı Alt Yapı

Bulut Web'in lisans başına sunduğu yüksek kotalar ile sürpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız. 5GB alan ile binlerce ürün ve sayfa ekleyebilir ve yine aylık binlerce müşteriye kesintisiz hizmet sunabilirsiniz. Bu özel servis sadece Bulut Web Site'de. 

İade Garantisi 15 Gün İçinde Koşulsuz İade İmkanı İade Garantisi

 Sistemi, dilerseniz 15 gün içinde iade edebilirsiniz. 
Bütün bu özelliklere sürpriz maliyetler olmadan bugün sahip olun, firmanız Google'da yer alsın. 

Ücretsiz Destek Biz Hep Buralardayız Ücretsiz Destek

İlk kurulum aşamasından sonraki devam eden süreçlerde de ücretsiz destek alabilirsiniz.

Alan Adı: İndirimli Alan Adı (com, net, org, com.tr)
Sınırsız Sayfa:Ürün, Haber, Galeri
Bandwith:120 GB
Disk Alan:5 GB
E-Mail:10 Adet
Mobil Tasarım:Var
SEO:Var
Yabancı Dil Desteği:Var
Formlar:Sınırsız Form Oluşturma
Destek:Ücretsiz
Profesyonel Tasarım

Bulut Web Site, profesyonel yazılı ekibimiz tarafından ihtiyaçlara göre kodlanmıştır.

Uygun Fiyat Garantisi

Ucuz fiyatlara profesyonel web sitesine 3 yıl fiyat garantisi ile sahip olun.

15 Gün Para İade Garantisi

Sorunsuz, stres yaşamadan 15 gün içinde sistemi beğenmezseniz paranızı iade alın.

Ücretsiz Destek

Mesai saatleri içinde telefon ile mesai saatlari dışında e-posta ile destek.