BULUT WEB SİTE ÖZELLİKLERİ

Hosting fiyatına web sitesi satın alın!

Web Site Fiyatı

Anahtar Teslim Web Sitesi

Web siteniz için gerekli olan sunucu hizmeti, alan adı kaydınız ve web siteden oluşan bu pakete tek bir lisans ile sahip olabilirsiniz. Bulut Web Site ekonomik çözümler arayan şirketler için geliştirildi. Profesyonel özellikleri ile sizi çok zaman alan ajans görüşmelerinden de kurtarıyoruz. Bilgi için: 0 212 403 19 22 / 0 212 876 65 55

100% Mobil Uyumlu

Günümüzde internet kullanıcılarının %60'ı mobil cihaz kullanarak sitelere girmektedirler. Tasarımlarımızın hepsinde mobil cihaz desteği bulunur. Akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar da dahil web siteleriniz uyumlu olarak çalışır.

Mobil Uyumlu
features

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Google arama sonuçları algoritması sürekli yenilenir ve altyapımıza bu güncellemeler entegre edilir. Web siteniz SEO kriterlerine uygun kodlanmıştır. Rich Snippet özelliği her temada bulunur. Firmanız internette kolayca yer alır.

Kolay Kullanım

Web siteniz üzerindeki bütün güncellemeler, menü sistemi ve slayt sistemi gibi modülleri yönetim panelimizden destek almadan uygulayabilirsiniz. Yönetim panelimizi ücretsiz 15 gün deneyebilirsiniz. Demo talebinde bulunmak için tıklayınız.

features
Sınırsız Form Oluşturma

Sınırsız Form Oluşturma

Müşterileriniz ile iletişime geçebilmek ve sipariş alabilmek için formlar oluşturabilirsiniz. İş başvuru formu, sipariş formu, teklif formu gibi bir çok sayfada kullanılabilir.

Websiteler

Tek Lisansta Bir Çok Tema

Satın alacağınız tek bir Bulut Web Site lisansı ile bir çok temaya sahip olabilirsiniz. Tema değişimlerinizde içerikleriniz değişmez ve siteniz kaldığını yerden devam eder. Yeni temaları kullanabilmek için tekrar lisans satın almanıza gerek kalmıyor.

Yabancı Dil

7 Adet Yabancı Dil

Türkçe haricinde tam 7 yabancı dil desteği de tek bir lisans içinde geliyor. Sitenizin ana dil içeriği girildikten sonra diğer diller ekolay geçiş için sayfa ve ürün kopyalama yapabilirsiniz. 8. Dile ihtiyacınız varsa söylemeniz yeterlidir.

sayfalar

Sayfa Modülü

Sayfa modülü ile kurumsal sayfalarınızı yaratabilir, farklı kategorilere atayabilir ve sayfalarınıza kendinizin oluşturduğu formları ekleyebilirsiniz. İletişim sayfasınız ilk kurulumda kullandığınız bilgilerden oluşur.

Ürün Modülü

Ürün Modülü

Firmanızın ürünlerini kategoriler altında listeyebilir, ürün detayında fiyat bilgisi ve sipariş verme modülünü aktif edebilirsiniz. Ayrıca ürün açıklaması yanında özellik modülünü de kullanarak tablo halinde sunum yapabilirsiniz.

Haber Modülü

Haber Modülü

Web sayfanızda şirketinizin haber ve duyurularını kolayca yayınlayabilirsiniz. Haber sistemini sadece duyuru değil blog şeklinde de kullanabilirsiniz. Kategori haber listesinde spot alan kullanarak SEO yapısına katkınız da olabilir.

Galeri Modülü

Galeri Modülü

Galeri modülü sayesinde dilediğiniz gibi fotoğraf sunumu yapabilir ayrıca bu galerileri başlıklar halinde kendi kategorisinde listeletebilirsiniz. Galeri sayfalarınızı kurumsal sayfalarınızın menülerine de ekleyebilirsiniz.

Portfolyo Modülü

Portfolyo Modülü

Şirketinizin iş ve sunumlarını sergilemek için bu modülü kullanabilirsiniz. Ayrıca portfolyo sunumlarınız standart, video ve slider şeklinde de sunmanız mümkündür. Portfolo modülünü kullanarak ana sayfada logo sunumu da yapabilirsiniz.

Bileşen Modülü

Ana Sayfa Bileşenleri

Ana sayfanızı güçlendirecek ve şirketini daha iyi anlatamanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış 11 farklı bileşen bulunur. Düz yazılar, hizmet sunumları, video ekleme, iletişim sunumu, tasarım öğelerini ve daha bir çok eklentiyi barındırır. Ana sayfa eklentilerinin nasıl kullanıldığını görmek için tıklayın.